Parafia Św. Rocha w Jazgarzewie

Parafia Św. Rocha w Jazgarzewie.

OVERVIEW

The site parafiajazgarzew.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have downloaded two pages within the web site parafiajazgarzew.pl and found fourteen websites associating themselves with parafiajazgarzew.pl.

PARAFIAJAZGARZEW.PL TRAFFIC

The site parafiajazgarzew.pl is seeing variant amounts of traffic in the past the year.
Traffic for parafiajazgarzew.pl

Traffic ranking (by month) for parafiajazgarzew.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiajazgarzew.pl

LINKS TO PARAFIAJAZGARZEW.PL

Święty Roch

Ci, którzy zostaną dotknięci zarazą, a będą wzywać na pomoc św. Bp Napierała ustanowił Sanktuarium św. Bp Stanisław Napierała ustanowił 16 sierpnia kościół św. Świątynia pochodzi z 1786 r. Co roku, 16 sierpnia, w dzień upamiętniający śmierć św. Rocha, odbywa się w Mikstacie wielki odpust ku jego czci. Niezmiennie od setek lat obchody odpustowe rozpoczynają się w Uroczystość Wniebowzięcia .

WHAT DOES PARAFIAJAZGARZEW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiajazgarzew.pl Mobile Screenshot of parafiajazgarzew.pl Tablet Screenshot of parafiajazgarzew.pl

PARAFIAJAZGARZEW.PL SERVER

We revealed that a single root page on parafiajazgarzew.pl took one thousand eight hundred and ninety-one milliseconds to download. We discovered a SSL certificate, so our parsers consider this site secure.
SECURE
86.111.240.135

SERVER SOFTWARE

We discovered that parafiajazgarzew.pl is utilizing the Apache operating system.

Parafia Św. Rocha w Jazgarzewie

Parafia Św. Rocha w Jazgarzewie.

PARSED CONTENT

The site has the following in the homepage, "Ul Główna 2, 05-502 Jazgarzew." I noticed that the web site also stated " Kaplica w Pęcherach godz 8." They also stated " Łbiska - kaplica u Sióstr godz 6. Sobota u sióstr godz 7. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA pół godziny przed Mszą św. Poniedziałek, środa i piątek. Kontakt telefoniczny 602 108 026." The meta header had Parafia Jazgarzew as the first keyword. This keyword was followed by Parafia Św. Rocha and Kościół Jazgarzew which isn't as important as Parafia Jazgarzew.

SEE MORE BUSINESSES

Rzymsko-Katolicka Parafia Świętego Krzyża w Jaworznie-Jeleniu

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Parafia pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego w Brodnicy Zapraszamy na stronę prowadzoną dla wszystkich parafian oraz sympatyków naszej parafii. Parafia pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego w Brodnicy

Gdy zniszczymy miłość i przyjaźń, cóż wartościowego pozostanie na tym świecie. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Libanu we wrześniu 2018 osoby chętne mogą zapisywać się w biurze parafialnym, więcej informacji na temat wyjazdu u ks. Ilość miejsc ograniczona cena ok 4000. Prośba o pomoc poszkodowanym w nawałnicy. Parafia Jezusa Miłosiernego w Brodnicy zaprasza w każdy drugi piątek miesiąca na Mszę św. o uzdrowienie z chorób a w szczególności z raka.

Parafia Józefów p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Poznaj naszą historię i zobacz czym żyjemy obecnie!

Prosimy o przekazanie na pomoc w organizowaniu letnich obozów dla dzieci i młodzieży z krajów dawnego bloku wschodniego, również z naszej Parafii, co roku takie wyjazdy są organizowane. NASTĘPNA NIEDZIELA CHLEBA 20 maja 2018 r.

Aktualności - Parafia w Kadzidle

Od Wielkanocy do ostatniej niedzieli października godz. Od ostatniej niedzieli października do Wielkanocy godz. W czasie kolędy nie ma Mszy wieczornej. Oaza Dzieci Bożych w Kadzidle facebook. Imieniny Księdza Proboszcza Ryszarda Kłosińskiego.

ParafiaKalinowo.pl Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kalinowie

Zarząd Oddziału KSM w Kalinowie. Członkowie Oddziału KSM w Kalinowie. Co można robić w KSM-ie. Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zdjęcia, video, pliki.